LUMINOF
Back
Next
Протягом двох хвилин
Ви отримаєте кваліфіковану консультацію зателефонувавши спеціалісту:
(093) 913 37 10
(096) 754 52 15
(050) 137 39 07
     Люмінофор - це світлонакопичувальний пігмент, у формі порошку. Він володіє властивістю випромінювати яскарве світіння в темряві та під ультрафіолетом.
      Люмінофор - фарба, що світиться - інноваційний продукт, який дозволяє Вам, підключивши фантазію, виробляти самостійно дивовижно красиві речі.

     Світна фарба з'явилася зовсім нещодавно. Вона має властивість післясвітіння в темряві протягом 8-10 годин, а термін її придатності - більше 100 років. Люмінофор - пігмент що світиться, котрий здатний заряджатися від різних джерел світла (Сонце, лампи освітлення, у/ф лампи та ін.).
Чим яскравіше світло, тим швидше відбувається підзарядка люмінофору, в середньому це займає півгодини.

     Фарба наноситься практично на будь-яку поверхню: метал, пластик, скло, дерево, фарфор, шкіру, нігті, бетон, глину і т. д. В якості основи для приготування фарби може виступати будь прозоре в'язка речовина: лак, смола, клей, силікон, рідке скло, гель, навіть солодкий сироп і т. п.
Люмінофор гідно цінують дизайнери, рекламні компанії, поліграфісти, автомобілісти, виробники сувенірів та посуду, флористи, рибалки, клубні рухи, а також фахівці, що працюють у сфері шоу-бізнесу і любителі різних мастей. У сфері автотюнінгу найбільш поширено фарбування дисків, ковпаків, оформлення салону, аерографія.
Для поціновувачів барвистих вистав, дискотек і нічних клубів
- можна придбати, або зробити самому, взуття та одяг, оформлені фарбою для текстилю.
Для того щоб ваш будинок або садок перетворився на казкову країну, можна скористатися люмінесцентною фарбою для бетону, інтер'єру, дерев'яних покриттів, пластику і скла, квітів і рослин.

      За допомогою світної фарби можна зробити рекламу вашої фірми або продукції більш помітною навіть у нічний час доби. Любителі нічної риболовлі зможуть виготовити собі приманки або кінчики вудок, що світяться. Також не варто забувати про системи безпеки та евакуації людей. Застосовувати фарбу що світиться можна скрізь, обмежень немає.

      Сучасне (європейське) виготовлення люмінофорів не допускає застосування токсичних речовин. Їх переваги: водостійкість і зносостійкість за будь-яких погодних умов. Спосіб застосування люмінофору такий же, як і у звичайної фарби. Він наноситься на поверхню за допомогою звичайного пензля або краскопульта, аерографа.
Термін придатності
- збереження світлонакопичувальних властивостей пігменту - більше 100 років.

      Цей інноваційний продукт дозволяє Вам робити дивовижно гарні речі. Дуже сподіваємося відкрити для Вас нові можливості та перспективи для успішного бізнесу в різних галузях.

     
Ми продаємо люмінофор ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва (Нідерланди). Люмінофор тривалого світіння (8-10 годин). Розмір часток 25-35 і 50-65 мікрон. Упаковка: прозорий пакет "zip lock". Люмінесцентні та флуоресцентні фарби, які Ви можете придбати в нас - екологічно чистий продукт. Вони не містять фосфору і абсолютно нешкідливі для людини. Товар має всі необхідні сертифікати, допуски, радіологічні та санітарно-епідеміологічні висновки.
     
У нас представлений широкий асортимент люмінофорів, флуоресцентів і лаку.

Широкий асортимент, індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока якість товару і вигідна ціна
- це рецепт посмішок наших покупців, так як ми допомагаємо підібрати оптимальне рішення для Ваших завдань. Ми сподіваємося, що казкова краса і чарівне світіння наших порошків принесуть Вам море задоволення і радості.
     
Кожному покупцю надається рецепт приготування фарб для будь-яких типів поверхонь (за запитом, на електронну пошту) безкоштовно!

                                                                                                                        Флуоресцент

Флуоресцент - це світловідбиваючий пігмент у формі порошку. Фарба, яка "світиться" при впливі на неї звичайного або ультрафіолетового світла. Представлений двома видами: звичайний - відбиває звичайне світло (видимий), і той що відбває тільки ультрафіолетове світло (маркувальний, в розчині невидимий, а під ультрафіолетом світиться світло-блакитним кольором).

                                                                                                                      Лак

Також, в нашому асортименті є універсальний акриловий лак для: каменю/бетону, дерева, паперу, металу, пластику, скла. Подробиці і ціни знаходяться в розділі "Каталог і прайс".


              Ультрафіолетовий детектор, детектор валют, детектор грошей, детектор купюр, детектор документів, перевірка ультрафіолетом

Детектор валют дозволяє перевірити банкноти і документи (посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію, посвідчення особи та ін.) на справжність в ультрафіолетовому світлі і на просвіт, в будь-яких умовах. Компактні розміри і автономне живлення дозволяють носити його з собою. Ці якості роблять детектор незамінним повсякденним помічником всім тим, хто регулярно контактує з готівкою і документами. Подробиці і ціна знаходяться в розділі "Каталог і прайс".

                                                                                            Як купити люмінофор правильно?

      Люмінофор можна купити за різною ціною, різної фракції, різного кольору світіння, з різними властивостями.
Наприклад, китайський люмінофор
- найдешевший і має відповідно найнижчу якість світіння. Він виробляється зі спеціальних замінників оксидів алюмінію, які здешевлюють виробництво, однак і погіршують основні властивості пігменту. Наприклад, Ви навряд чи зможете змусити такий люмінофор світитися більше 1 години. Загальний термін служби порошку що світиться з Китаю буде не більше 1-2 років. Розмір фракції (чатсток) в такого "люмінофору" - близько 100 мікрон (непридатний для практичного використання). Крім усього цього такий люмінофор вважається умовно безпечним, оскільки є токсичним для людини внаслідок реакції з вологою і водою, які з люмінофора утворюють токсичні компоненти - оксиди стронцію.
Щоб купити люмінофор правильно, потрібно дотримуватися простих принципів.
     
- Не варто купувати пігмент у продавців, які імпортують його з Китаю. Такі продавці щосили прагнуть знизити свої витрати і, як правило, готові купити у виробника люмінофор найнижчої якості. Тобто, першою справою дізнайтеся звідки люмінофор. Цей пункт найважливіший.
    
- Купуйте люмінофор, у якого розмір фракції не перевищує 80 мікрон. В іншому випадку Ви не зможете його нормально використовувати (спостерігається сильна шорсткість і забивається краскопульт). Крім того, витрата буде вище на 30-40%, оскільки зернистість буде зайвою.
       - Правильним буде купити люмінофор, який світитися біля 8-10 годин.
Якщо Вам кажуть, що люмінесцентний пігмент може світитися більше 20 годин і т. п.,
- то швидше за все Вас намагаються обдурити.
    
- Величезне значення має ціна люмінофора. Вона повинна відповідати якості товару. Не економте на своєму здоров'ї.


                                                                  Люмінофорні тонкощі або як правильно застосовувати люмінофор

Люмінофор продається у формі порошку. Для нанесення на поверхню потрібно розбавити його з прозорою основой, наприклад, з лаком (лак підбирається під матеріал, тип поверхні) дотримуючись стандартної вагової пропорції 1:3 (1 од. ваги люмінофора на 3 од. ваги лаку). На 1 м кв. потрібно не менше 70 г люмінофора + 200 г лаку = 270 г світної фарби
- готової до використання речовини. Рідка речовина наноситься пензлем, краскопультом та ін. Наносити бажано 2-3 шари, кожному з яких дати висохнути перед нанесенням наступного. Кращого світіння люмінофора можна домогтися шляхом нанесення на білу підкладку (грунт). У той же час не варто змішувати люмінофор з кольоровою (в т. ч. білою) фарбою - це зменшить яскравість світіння. Якщо важливо зберегти колір матеріалу за освітлення (під люмінофорним шаром) тоді використовуйте люмінофор відповідного кольору. Наприклад: зелений-зелений, червоний-червоний і т. д.
Сподіваємося наші поради допомогли Вам.

З повагою,
команда LUMINOF.
© 2013-2017 LUMINOF
Ми позбавимо Вас від буденної сірості і зробимо Ваше життя яскравішим!
Ви отримуєте якісний товар за вигідною ціною і в найкоротший термін!
Бажаєте зробити життя яскравішим, привнести світло в темряву? Тож на що ви чекаєте? Замовляйте якісний люмінофор і флуоресцент у перевіреного часом LUMINOF!
Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Каталог
сайтів України
Back
Next

Подивитися каталог, оформити замовлення або замовити зворотній дзвінок стало ще простіше і зручніше за допомогою мобільного додатку LUMINOF!